FirmalarGenel

VATAN GÖÇMEN KONUTLARI HALI YIKAMA

Vatan göçmen konutları halı yıkama olarak siz değerli müşterilerimize en iyi halı yıkama hizmetini sunmak için çalışmaktayız. Profesyonel ekibimiz ve profesyonel makinelerimiz ile size bilgi birikimimizi ve tecrübelerimizi aktarıyor olmaktan gurur duymaktayız. Halı yıkama denildiğinde akla ilk gelen şey halının türü ve nasıl yıkanacağıdır. Bu konuda bilgi sahibi olmak da oldukça zordur. Nedeni ise sadece Türkiye’de üretilen 200’den fazla halı çeşidi bulunmaktadır.

Halı Yıkama Hizmetimiz

Bu kadar çeşitli bir piyasada tüm halıların özelliklerini bilerek ona has yıkama yöntemleri yapabilen firma sayısı günümüzde de çok azdır. Halılarınız yünlü ise yünlü halıların özelliklerine göre yıkama işlemi istemektedir. Yünlü bir halı bol su ile yıkanır ancak bol su ile yıkanması ne kadar önemliyse halıyı oldukça kısa sürede durulamakta yıkama kadar önemlidir. Durulama işleminde oluşacak herhangi bir eksiklik sonucu özellikli yünlü halılar gibi emek isteyen halılarda liflerde çürüme ve kokmalar meydana gelebilmektedir. Bu küçük çürümeler ve kokmalar sonucu halınız tamamen harap olabilir veyahut halınız harap olmasa dahi sizin sağlığınıza olumsuz etki yapabilecek semptomlarda bulunulabilir.

Derinin en çok temas ettiği yüzeylerden biri halı olduğu için oldukça dikkatli olunmalıdır. Yılda en az 1 defa derinlemesine yıkama işlemi yapılmalıdır. Hijyen ve sağlık için zorunlu bir gereksinim olan halı yıkama işleminin profesyonel makineler ile yapılması tercih edilmelidir.

Hizmetimiz Garantilidir

Vatan göçmen konutları halı yıkama firması olarak uzmanların bu tercihine uygun işlemler yaptığımızı aldığımız kalite ödülleri ve dünya standartları belgeleri ile siz değerli müşterilerimize kanıtlamış bulunmaktayız. Kullandığımız kimyasal temizlik malzemelerinden makinelerimizdeki basınçlı suya kadar hepsi dünya standartları ölçüsündeki WSE belgelerindeki ölçütlere göre ayarlanmıştır. Bu ölçütlere uymayan bir kimyasalın sizin sağlığınıza büyük zararlar vereceğini biliyoruz ve bu yüzden İngiltere’de 2 sene boyunca testlerden geçmiş yıkama setuplarımızla birlikte siz müşterilerimizin halılarına en iyi temizliği yüzde yüz müşteri garantisi ve çevre sağlığı mottosuyla sunmaktayız.

Vatan göçmen konutları halı yıkama olarak halılarınızı araçlarımızla evinizden almakta, 4 aşamalı bir detaylı temizlik yapmakta ve siz değerli müşterilerimize sunmaktayız. Teslimden itibaren iki ay içerisinde doğacak deformasyonlar Vatan göçmen konutları halı yıkama garantisi kapsamındadır.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir