Hediye Önerileri

Arkadaşını ilginç Hediyelerle Şaşırt

İnsanları şaşırtabilmek artık çok önemli bir meziyet oldu. Aslında özel günler karşımızdaki insanları hayrete düşürmek , onları biraz mutlu edebilmek için çok önemli fırsatlar bizce. Sıra dışı ve ilginç hediyeler her zaman bizleri monotonluktan uzaklaştırmakla beraber, içimizdeki yaratıcılığın birer de ölçüsü olmuştur aslında. İlginç hediyelerden birini aldığımız zaman hem karşımızdakine olan hayranlığımız artar, hem de çevresinden ilgi çeken , sıradışı bişeye sahip olmanın mutluluğunu yaşarız. İlginç hediyeler aslında karşımızdaki insana karşı bizi temsil eder, onların bizim için ne kadar değerli olduğunun, bizler için ne ifade ettiklerinin göstergesidir bir bakıma.

ihorn akustik müzik aletlerinden ilham alınarak tasarlanmış bir iphone ses yükselticidir.Bu sıradışı deneyimle fark yaratıcağınız şüphesiz.

Düşünün bir kere.. Bir doğum günü partisine gidiyorsunuz. Herkes birer hediye getirmiş ve hediyeler açılmaya başlıyor. Eğer sıradan bir hediye aldıysanız , emin olun aynı tarz hediyeden başkaları da getirmiştir o kişiye. Sizin burada farkınızı koymanız ve ilginç hediyelerden biriyle bir adım öne çıkmanız lazım. Hediyeniz açıldığında inanın diğer kişilerinde ilgisi size ve hediyenize yoğunlaşacak.
Örnek olarak arkadaşınıza bir karaoke mikrofon alın hediye olarak. Hepimiz bilgisayarlardan müzik dinlemeyi severiz. Herkesin kendine ait bir müzik listesi vardır. Bu mikrofonlarla artık sadece dinlemeyip, şarkılara sesinizle eşlik edebilecek, arkadaşlarınızla çok daha eğlenceli vakit geçirebileceksiniz. Sizce de hem arkadaşınızı mutlu edecek hem de daimi olarak kullanabileceği ilginç bir hediye değil mi?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir