İlginç

Erkek Deri Ceket Ve Mont Modelleri

Yıllardan beridir kesinlikle modası geçmeyen ve her sezon özellikle bir yenisi alınarak kullanılan deri ürünlerinin en çok tercih edileni ise ceket ve montlarıdır. Erkeğe çok yakıştığı ve kesinlikle farklı bir hava kattığı bu ürünler sonbahar ve kış aylarında kullanım rahatlığı sağlar. Kalın olup aynı zamanda sıcak tutan deri mont modelleri kesinlikle %100 kuzu derisinden üretimi yapılmıştır. Birinci sınıf işçiliği ile göz dolduran zen duruşu tercih sebepleridir.

Daha çok kav tonları ve siyah tonları üretimi yapılırken birde bunun yanında mavi tonlara ağırlık verilerek çalışılmıştır. Her rengin kendine özgü güzelliği bulunması ile beyaz tenli erkekler ve koyu renkli erkekler için renkler mevcuttur. İsterseniz kemer hizası boyunu isterseniz diz üstü deri mont boylarını tercih ederek farklı sitiller oluşturabilirsiniz. Fermuar ve belden kuşaklı modelleri ise son zamanların en tutkulu modelleri arasında yerini aldı.

Düğmeli olan modellerinde ise önden cepli ve düğme geçişlerinin kullanılması ise erkek modelleri için çok kullanışlı bir tasarımdır. Çok kalın giyinmeden gömlek üstü veya kısa kol üstünde bile muhteşem duracağı söz konusu bile olamaz. Düzgün işçiliği sayesinde yaka duruşlarından bile anlaşılacağı için günden güne özelliğini yitirmeyen kaliteli malzeme kullanılarak siz değerli müşterilerin beğenisine sunulmuştur. Kullanım garantili olan Deri Mont hiçbir şekilde koku içermez ve rahatsız edici durumlar teşkil etmez. Daha çok ayrıntı ve model detayları için derimont adresini ziyaret etmeniz yeterlidir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir