FirmalarGenelİlginç

GÜVENİLİR NAKLİYE FİRMASI

Ev taşımak oldukça zor bir iş olabilir fakat firmamız güvenilir kadrosu ve özel olarak tasarlanmış araçları ile sizi bu çileden kurtarmayı ve en iyi hizmeti vermeyi amaçlamaktadır. Firmamızda evden eve nakliye hizmeti özel olarak dizayn edilmiş araçlarla yapılmaktadır. Ayrıca sizin için özel olarak paketleme işlemi, depolama hizmeti, ofis nakliye ve evden eve nakliye hizmeti gibi pek çok alanda hizmet vermektedir.

Firmamız tarafından eşyalarınız son derece teknolojik ve gelişmiş araçlar ile yapılmaktadır. Evden eve nakliye ve taşımacılık hizmetimizde yeni tasarlanmış asansörlü araçlarla kolay ve güvenilir bir biçimde taşınmaktadır. Size sunulan asansörlü taşıma hizmeti ile araca yüklenerek aynı zamanda eşyalarınızın hasarsız şekilde taşınmasını sağlar.

Eşyalarınız paketlenirken ve ambalajlanırken özel olarak tasarladığımız ambalaj malzemeleri ile paketlenir. Eşyalarınızın kırılmasını, çizilmesini engelleyecek malzemeler kullanılır.

Tüm bu alınan önlemlere rağmen firmamız size bir imkan daha sağlar. Eğer alınan bu önlemler yetersiz kalır ise eşyalarınıza herhangi bir zarar gelmesi durumunda sigorta işlemi devreye girer. Eşyalara en ufak bir zarar görürse firmamız sizin hasarını sigorta ile öder ve masraflarınızı karşılar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir