Firmalar

BAŞAKŞEHİR KONAKLARI HALI YIKAMA

Neden Halı Yıkama?

Firmamız işçileriyle Başak Şehir Konakları Halı Yıkama profesyonel bir şekilde hizmet sunmaktadır. Halılarınızı özenle modern makinelerde yıkayarak tertemiz olmasını sağlayıp bunun ardından özenle paketleyip tekrar evinize kadar getiriyoruz. Çünkü müşteri memnuniyeti bizim için en önemli şeydir. Halılarınızı evinizden alıp uygun fiyata profesyonel olarak eğitilmiş işçilerimiz ile modern makinelerde yıkayarak size geri teslim ediyoruz. Hizmetimiz hızlı olup istediğiniz kadar halı yıkatabiliyorsunuz. Halılarınızı emin ellerde güvenli bir şekilde yıkıyoruz ve sıradaki halılarınızı için depolarımızda güvenli bir şekilde bekletiyoruz. 7/24 açık güvenlik ile halılarınız güvende.

Nelere Dikkat Ediyoruz?

Başak Şehir Konakları Halı Yıkama olarak halılarınızı alıp tesisimize getirirken özenle getirip halılarınızı özenli bir şekilde modern makinelerimizde yıkıyoruz. Bu işlem sırasında halılarınızı güvenli bir şekilde teslim alıp yıkarken zarar vermemeye, yırtık, delik oluşturmamaya ve en önemlisi kuruturken kötü kokmamasına dikkat ediyoruz. Halılarınızı teslim ederken ise özenli bir şekilde paketleyip taşıma araçlarımızla evinize kadar getiriyoruz. İşçilerimiz halılarınızı özenle taşıyıp kapınıza kadar getireceklerdir. Dikkat ettiğimiz bir diğer şey ise müşteri memnuniyeti ve güler yüzlü olmaktır. Müşterilerimize karşı kibar, mutlu, eğlenceli ve nazik olmak bizim en çok dikkat ettiğimiz şeydir.

Ödeme Ve Destek

En önemli konulardan birisi ise ödeme seçenekleri ve merak ettiklerinizdir. Ödeme seçeneklerinden biri olarak internet sitemize girerek randevu alabilir ve ödeme yapabilirsiniz. Üstelik randevu alırken kaç halı yıkanacağını, kapıda ödeme yapılacak mı gibi benzer seçeneklerden kendinize uygun olanını seçebilirsiniz. Merak ettiğiniz soruları ve cevapları ise facebook, twitter, instagram ve e mail olarak gönderebilirsiniz, ekibimiz hemen sorularınızı cevaplayacaktır. Ayrıca Başak Şehir Konakları Halı Yıkama servisimizin internet sitesinden telefon numaramızı, e mail adresimizi ve diğer sosyal medya hesaplarımızı bularak istediğiniz soruyu sorabilirsiniz. 7/24 açık müşteri temsilcilerimiz ile online olarak konuşup istediğiniz ya da merak ettikleriniz ya da önerilerinizi onlarla paylaşabilirsiniz. Fiyatlarımız çok uygun olup kampanyalarımız da mevcuttur. Bizden üyelik satın alarak her halı yıkama da güzel indirimler kazanabil ve indirimleri isteddiğiniz zaman kullana bilirsiniz. Başak Şehir Konakları Halı Yıkama servisi olarak müşterilerimize en uygun ve güvenli hizmeti vermek için halılarınızı profesyonel olarak modern makinelerde emin ellerde yıkıyoruz ve güvenli bir şekilde size geri teslim ediyoruz umarız ki hizmetimizden memnun kalırsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir