Firmalar

Kişi araştırması nedir? Özgeçmiş araştırması nedir? Personel araştırması nasıl yapılır?

Çocuklarımızı emanet ettiğimiz bakıcılar ve dadılar kimdir? Bizlere haklarında verilmiş olan bilgiler ne kadar doğru? Çocuklarınızı bu bakıcıya emanet ederek ne kadar doğru bir karar veriyorsunuz? Bakıcınız siz yokken evde neler yapıyor? Bakıcınız dışarıda başka bir yaşam mı sürüyor? Tüm bu sorularınıza yanıt bulabilmek ve kendi yaşamınızdan bile daha çok değer verdiğiniz çocuklarınızı doğru bakıcılara teslim etmek için profesyonel yardımlarımızı talep etmeniz yeterlidir.
Alanlarında uzmanlaşmış olan özel dedektiflerimiz ve her duruma farklı olarak uygulanan tekniklerimiz ile yaptığımız geniş araştırmaların sonucunda, bakıcınızın tam bir karakter portresini öğreniliyor, siz yokken evinizde neler olup bittiğiyle ilgili ayrıntılı bilgi sahibi oluyorsunuz.
Personel araştırması nasıl yapılır? Çok çeşitli yöntemler izleyerek bakıcınızın özgeçmişi, dışarıdaki günlük yaşamı, arkadaş ve tanıdık çevreleri, alışkanlıkları, çocuğunuzun bakımı sırasında uyguladığı teknikler, çocuğun bakımı sırasındaki tüm davranışları, evde siz yokken ki hal ve tavırları gibi akla gelebilecek her konuda yapılan derin ve özenli araştırmalar ebeveynlerimize sunulabilmektedir.
Özgeçmiş araştırması nedir? Özgeçmiş araştırması sayesinde bakıcınızın daha önce bir suç işleyip işlemediğini öğrenebilir, daha önce bakıcılık yaptıysa bu konuda ki referansları hakkında gerçek bilgileri edinebilir ve bakıcınızın gerçekten söylediği kişi olup olmadığını anlayabilirsiniz.
Kişi araştırması nedir? Bakıcı veya dadı olarak işe aldığınız veya almayı düşündüğünüz kişi hakkında, çocuğunuzu emanet etmeden önce yaptıracağınız detaylı bir araştırma, bakıcınız hakkında ki tüm gerçek bilgileri öğrenmenizi sağlamaktadır. Büyük bir gizlilik içerisinde yapılan araştırmalarımızın sonuçlarıyla, bakıcınızın haberi bile olmadan onun kim olduğunu öğrenme şansına sahip olacaksınız.
Özel dedektiflik alanın da özel eğitimler ve uzun süreli sektör tecrübemizin sonucunda elde ettiğimiz birikimlerimiz ve kullandığımız ileri tekniklerimiz sayesinde en nitelikli hizmet sunumunu gerçekleştirebilen firmamız, Çocuklarınızı emanet edeceğiniz doğru kişiyi bulmanız için de en büyük yardımcınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir