Firmalar

Uluslararası karayolu ve denizyolu taşımacılık hizmeti

Hazar Lojistik olarak, müşterilerimize uluslararası karayolu taşımaları konusunda hizmet vermekteyiz. Firmamız uluslararası karayolu ve denizyolu taşımacılık ve dağıtım hizmetlerini çağdaş anlayışla tüm dünya ülkelerine profesyonelce sunan merkezi Mersinde bulunan kurumsal bir uluslararası lojistik firmasıdır.

Hazar Lojistik bir çok ülkeye ithalat, ihracat, transit, komple ve parsiyel taşımalar konusunda uluslararası karayolu taşımacılık hizmeti vermektedir. İşimizde garantili çalışmak, titizlik ve takip en önemli amacımızdır. Firmamız 15 yıllık deneyim ve tecrübenin getirdiği bilinçle tüm lojistik faaliyetlerinizde özenle hizmet vermektedir.

Hazar Lojistik dünyanın önde gelen acenteleriyle yapılan anlaşmalar doğrultusunda, müşteri memnuniyetini ön planda tutarak, ithalat, ihracat ve transit taşımalarınızda sorunsuz, hızlı ve güvenli karayolu nakliye hizmetleri gerçekleştirmektedir.

Faaliyet Alanlarımız;

Grupaj & Parsiyel Nakliye
Gabari Dışı ve Ağır Yük Nakliye
İthalat Nakliye
İhracat Nakliye
Transit Nakliye

Hazar Lojistik olarak Grupaj ve Parsiyel, Ağır ve Gabarili Yük, İthalat, İhracat ve Transit Nakliyelerinizi özenli bir şekilde uygun fiyat avantajı ve hızlı servis olanağı ile gerçekleştiriyoruz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir