Genel

Boşanma davası, boşanma davaları nasıl sonuçlanır? Sadakatsizlik ne kaybettirir?

Evlilik eşler arasında sadakat ve sevgi üzerine inşa edilen bir kurumdur. Çeşitli nedenlerle sadakatsizlik gösterilmesi bu kurumun sonlandırılması için yasal olarak geçerli bir durum olsa da, sadakatsizlik iddiası, iddia eden eş tarafından mahkemeye delilli veya tanıklı olarak ya da şahitlere dayanmanın yanı sıra toplanan delillerle birlikte sunulmalıdır.
Böyle durumlarda aldatılan eşin istediği ve hak ettiği sonuca ulaşmaları için öncelikle kendilerine boşanma davaları nasıl sonuçlanır? Sorusunu sormaları gerekmektedir. Boşanma davası sadakatsizlik ve ihanet durumlarında aldatılan eşin istediği gibi sonuçlanabilmesi için gerekli olan delil ve şahitlere ihtiyaç duymaktadır. Sadakatsizlik ne kaybettirir? Sorusu eşlerin kendilerine mutlaka sorması gereken bir sorudur.
Bu türlü sorgulamaların yapılması evlilik müessesesinin sağlıklı olarak yürüyebilmesi için zorunlu sorgulamalardır. İhanet içerisinde olan bir eş Sadakatsizliğinin farkında olduğu için tüm eylemlerini eşinden gizli olması kuralı çerçevesinde gerçekleştirir. Bu sebeple sadakatsizliğin tespiti çok güç bir hale gelir. Eşinizin ihanet ettiğinden şüpheleniyor ve kendinizce bazı kanıtlara ulaşabiliyor olsanız da, boşanma davası ile istediğiniz sonuçlara ulaşabilmeniz için bu ihanetin tespit edilmesi ve delillerle desteklenmesi gerekmektedir.
Kuşkularınızın ardında ki tüm gerçekleri öğrenmek ve aldatılmanın gerçek olması durumunda boşanabilmek için size gerekli tüm delillerin toplanabilmesi konusunda sizlere yardımcı olabilen uzman özel dedektif ekiplerimiz, Türk Medeni Kanununun eşlere verdiği sadakat sorgulama hakkı kapsamında özel takip ve tespit teknikleri kullanarak tüm ihaneti delillendirebilmektedir.
Gösterilen sadakatsizlik çeşitli görsel materyallerle desteklenerek firmamıza başvuran eşe sunulmakta ve mahkemelerde delil olarak kullanılabilen bu materyaller sayesinde, sadakatsizlik iddiası ile açınla boşanma davları istenen sonuçlara ulaşabilmektedir. Alanlarında eğitimli ve uzmanlaşmış olan özel dedektif kadrolarımız, tüm gerçekler için en büyük yardımcınız olarak üstün nitelikli faaliyetlerini sürdürmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir