FirmalarGenel

BİLET ALMANIN HIZLI VE KOLAY YOLU

Otobüs firmaları araştırırken ve biletlerini satın alırken insanların dikkat ettiği en önemli hususlar bilet fiyatının ekonomik oluşu ve firmanın vermiş olduğu kaliteli hizmettir. Online bilet satışı henüz meydana çıkmadan önce otobüs yolculuğunu tercih edenler, firmaların acentelerini tek tek dolaşmak zorunda kalıyor ve fiyat araştırması yaparken baya zorlanıyorlardı. Artık biletbilet sayesinde bu sorun ortadan kalkmış gibi gözüküyor.

En ucuz otobüs biletleri bulunabileceği site, eskiden olduğu gibi online olarak bütün firmaların internet sitelerinin tek tek dolaşılma işini de çözmüş durumda. Tek bir adreste yani biletbilet bütün firmaların günlük otobüs saatleri, araç özellikleri, fiyatlarını görebildikleri gibi satın alma şansına da sahipler. Bilet satışının yanın da aynı zaman rezervasyon sistemi ile gidecekleri yeri, koltuğu istedikleri fiyata ayırabilecekler ve arzu ettikleri zaman ödemesini gerçekleştirip alışverişi tamamlamış olacaklar.

Sloganından da anlaşıldığı gibi sizlere en hızlı bilet en kolay yol ile karşınıza getirmek üzere kurulmuş olan girişim, aslında telaffuz ettiğinden fazlasını müşterilerinin hizmetine sunmaktadır. Online bilet satışının gerçekleştirildiği firmaların kendi sitelerinden çok daha kullanışlı bir ara yüzü bulunan site, tek tek firma, fiyat, araç arama devrini geride bırakılmasını sağlamış durumda. Otobüs biletleri denince akla gelmek isteyen firma aslında sektörde birçok yeniliği de içinde barındıran bir girişim.

Kullanıcı bir yerden bir yere gitmek istediği yeri seçtikten sonra karşına çıkan bütün otobüs bilet fiyatları ve firmaları bazında seçimini yapıyor. Ondan sonraki aşamada kişi bilgilerini girdikten sonra ödeme sayfasına geçiyor ve kolayca ödemesini yapıyor. 3 adımda kolay ve hızlı biçimde alışverişi sonlandıran kullanıcı mutlu bir şekilde yolculuğunu gerçekleştiriyor.

Dev otobüs firmalarının biletlerini tek bir sayfada satışa veya isteğe bağlı olarak rezervasyona sunan site aslında online sektördeki büyük bir açığı kapamış durumda. Biletbilet ‘un en büyük özelliği ise sektörde ilk olması. Müşteri hizmetlerinin hafta içi her gün 09.00-18.00 saatleri arası hizmet vermesi olumlu yönlerinden sadece bir tanesi. Hafta sonları ise mail yolu ile 7/24 hizmet vermeye devam ediyor.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir